מתנות לילדים בגן

חברת דיסקידס עוסקת בפיתוח של מגוון מתנות יצירתיות לילדים, חלק מיועדות עבור מתנות לילדים בגן, מתנות לרגל סוף שנה, ימי הולדת, חגים ומועדים ועוד שורה ארוכה של אירועים מרגשים. בנוסף החברה מתמחה בפיתוח יצירתי של מבחר מוצרים ייחודיים לקהל הילדים המגיעים לצד הקדשה אישית ופנייה מיוחדת לכל ילד וילדה באמצעות שילוב השם הפרטי על המתנה עצמה. מטרתם של מוצרים אלו היא בפיתוח יכולת ההבעה העצמית של הילד, פיתוח רמת הסקרנות וכושר הדמיון ועידוד חשיבה יצירתית.
 
דגשים במסגרת פיתוח מתנות על ידי חברת דיסקידס
 
חברת דיסקידס שמה דגש על פיתוח של מתנות לילדים בגן ועוד מגוון מוצרים המעניקים לילדים ערך מוסף ותורמים להתפתחותם של מיומנויות וכישורים מסוימים במגוון תחומים בקרב כל ילד וילדה. החברה מציעה מבחר עשיר של משחקים, פאזלים ולומדות, סיפורים ושירים שנועדו להכשיר את הילד דרך מתן ערך חינוכי נוסף. באמצעות הקדשה אישית המודפסת על המתנה, ופנייה לילד בשמו הפרטי, חברת דיסקידס מחזקת את הקשר בין המתנה והתוכן אשר מוצע במסגרתה לבין הילד ובכך מעצימה את ההתרגשות והשמחה של החוויה.
 
אלו מוצרים מפתחת החברה?
 
עם המון מחשבה ושקידה על פיתוח מתנות לילדים בגן בגיל הרך, חברת דיסקידס מפתחת את מוצריה, כך שיוכלו להתאים כולם לאירועים רבים ומגוונים המאפיינים את עולם הילדים, כמו כן לאנשי החינוך וההוראה שעובדים מול אוכלוסיית הגילאים הנ"ל. חברת דיסקידס הוקמה בשנת 2004, וכיום ניתן להבחין בכל בית שני בישראל במגוון מוצריה ובפרט בדיסקים של שירי הילדים הראשון שהוציאה החברה. מוצרי החברה כוללים בין השאר מתנות לילדים לרגל סיום השנה, לומדות ומשחקי מחשב, מתנות לגני ילדים, שירים וספרים ועוד רבים.
 
מהי הייחודיות של המתנות?
 
הייחודיות של מתנות לילדים בגן שמייצרת חברת דיסקידס באה לידי ביטוי בכך שעל גבי כל אחת מהן מופיעה הקדשה אישית עם שמו הפרטי של הילד או הילדה. חברת דיסקידס מספקת את מוצריה לא רק ללקוחות פרטיים אלא גם למוסדות ציבוריים ומסחריים כמו למשל קניונים בכל הארץ, עמדות מכירה בתוך הקניון או בבעלותם של זכיינים.
 

בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט