גננות יקרות, בכל שנה אתן חוגגות לילדי הגן ימי הולדת. בכל שנה אתן משקיעות מחשבה רבה ברכישת מתנות לימי הולדת לגני ילדים. הילדים מאוד נהנים לקבל את המתנות, אבל לא באמת מבינים את ההשקעה שמאחורי המתנה. יתכן שזה קשור לעובדה שהם שמים לב לכך, שכל ילדי הגן מקבלים את אותה המתנה כמותם.
 
שמים לזה סוף
 
אחד הדברים החשובים ביותר לאנשי חינוך ברכישת מתנות לילדים הוא, לתת מתנות בעלות ערך מוסף. חשוב גם שלא יהיו תכנים לא מותאמים לגיל כגון תכנים אלימים וכדומה. עם המתנות שאנו מציעים, את יכולה להיות רגועה – הם נבדקו על ידי אנשי מקצוע ואושרו כמוצרים חיוביים לילדים.
אם ניקח לדוגמה פאזלים, הרי ידוע שהם מאוד חיוביים להתפתחות המוטורית והקוגניטיבית של הילדים. אז אם את נוהגת לקנות לילדים פאזלים, למה שלא תקני להם פאזל עם הקדשה אישית? כך הילד ירגיש, שהמתנה מכוונת אליו והוא יחיד ומיוחד בגן, גם אם בגן יש כשלושים ילדים. כך תוכלי לתת לילד תחושה טובה ומתנה ערכית בו זמנית.
 
הילדות היא הפתח אל הבגרות
 
כאשת חינוך את ודאי יודעת, שילדותו של האדם משפיעה עליו להמשך חייו ולכן מאוד חשוב להקנות לילדים תחושת ערך וביטחון עצמי. סביר להניח, שאת משתדלת להקנות לילדי הגן תחושות אלו בכל יום כשאת בגן. יחד עם זאת, כאשר יש לילד יום הולדת, זהו לא סתם עוד יום, אלא יום מיוחד שייזכר לפחות למשך שארית השנה אם לא יותר מכך. כאשר אנו נותנים לילדים להבין, שהם מיוחדים וחשובים, תחושות אלו מתגברות. בעיקר כשמדובר ביום בו הם אמורים להיות מלך או מלכה ליום אחד.
 
דבר חשוב נוסף בבחירת מתנות לימי הולדת לגני ילדים הוא יצירת גירויים ואתגרים אצל הילדים ולכן מומלץ לאפשר להם להשתמש במוצרים, אשר מאפשרים את אותם גירויים ואתגרים ואשר גם ההורים יעודדו את ילדיהם להשתמש בהם. פאזלים, ספרים ומשחקי מחשב מותאמי גיל הם רק חלק ממגוון המוצרים שאנו מציעים, אשר יענו על צרכים אלו.

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט