מזל טוב! הילד חוגג יום הולדת חמש, או שש, או שבע... וביחד איתו, כל הילדים בגן או בכיתה. ככל שעוברות השנים והילדים גדלים, כך אנו מפיקים הפקות גדולות יותר לכבוד ימי ההולדת.
 
מתנות בהתאם לגיל
 
כשאנו רוכשים מתנות לימי הולדת בגן, חשוב שתהיה התאמה בין גיל הילד לבין המתנה. ההתאמה צריכה להיות הן מבחינת סכום ההוצאה והן מבחינת המתנה עצמה. לדוגמה, פאזל של תשעה חלקים לא מתאים לילד בן חמש. דיסק עם שירי ילדות לא יתאים לגיל שבע וכך הלאה. כך, גם לא הגיוני לקנות ליום הולדת של גיל שבע מתנה בשווי של עשרים שקלים. פשוט, מפני שמתנות בסכום כזה לא יתאימו לגיל שבע בדרך כלל.
 
מותר גם למחזר
 
הכוונה היא לא העברת מתנה שנתקבלה הלאה לילד אחר, אלא למחזור הרעיון. למשל, אם מצא חן בעינינו רעיון של קניית ספר עם הקדשה אישית, ניתן בהחלט לרכוש אותו לכל ימי ההולדת בגן. כך גם לגבי תקליטור שירים עם הקדשה אישית או פריטים נוספים ממבחר מוצרינו, אשר מתאימים גם לבנים וגם לבנות וכן גם לטווח רחב של גילאים.
 
אין צורך לקנות במיוחד לכל יום הולדת
 
בכל גן ישנם שמות נפוצים, אשר חוזרים על עצמם אצל שני ילדים ואף יותר. לכן, ניתן לרכוש מתנות לימי הולדת בגן בצורה מרוכזת, כאשר אם יש שלושה ילדים בעלי אותו השם בגן, הסבירות שנשתתף במסיבת יום הולדת של אחד מהם לפחות היא גבוהה מאוד. במקרה כזה, ניתן לרכוש מתנה עם הקדשה אישית מאש וללא צורך לבצע את תהליך הרכישה עצמו מספר רב של פעמים. אפשרות נוספת היא, כאשר מסיבת יום ההולדת היא של שני ילדים במשותף.
 
להשקיע גם בברכה
 
המתנה עצמה מאוד חשובה לילדים, אך הברכה חשובה לא פחות בעיקר אם היא מושקעת! תארו לעצמכם את פני הילד, אשר יפתח את כרטיס הברכה וישמע ברכה מזמרת עם שמו וכן דיסק עם שירים בהקדשה אישית. אין ספק, שזוהי הברכה האולטימטיבית שכל אחד, בכל גיל ישמח לקבל.
 

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט