אם לילד שלכם יש יום הולדת בקרוב ועוד לא התכוננתם, אם אתם רוצים להעניק לילדכם מסיבת יום הולדת אותה לא ישכח למשך זמן רב, יום הולדת אשר יהווה דוגמה לילדים האחרים בגן ויעניק חוויה בלתי נשכחת למשך שנים רבות – דיסקידס הינה הפתרון האידיאלי עבור ההורים המבקשים להעניק לילדיהם חוויה  לשנים רבות אשר תהפוך את רגעי הילדות למאושרים מכל.
 
אושר לכל החיים
 
מתנות לימי הולדת לילדים של דיסקידס מעניקות לילדים חוויות הנאה ואושר תודות להיותן מותאמות לצורת החשיבה, לתפיסה הייחודית, לעולם הרגשי ולאופני התנהגותם העשירים של ילדים בגילאי גן. המתנות המיוצרות על ידי דיסקידס הינן ייחודיות בהיותן פונות באופן ישיר אל הילדים, מגרות את דמיונם ופותחות להם צוהר אל עולם שכולו שחוק והנאה, אתגר, צורה וצבע ההופכים כל רגע של משחק למאתגר יותר ויותר עם כל רגע של היכרות עם המשחקים של דיסקידס.
 
לעודד את הסקרנות הטבעית
 
המשחקים הייחודיים של דיסקידס לימי הולדת מעודדים את הסקרנות הטבעית המוטמעת בילד ומאפשרים לו לגלות ולחדד את הצדדים בעצמו שהוא אוהב ונעים לו בהם. המשחקים והמוצרים השונים מעוררים דמיון ויצירתיות, מהווים גירוי מחשבתי וכמו כן מאפשרים לילדים לפתח מיומנויות שאפילו לא ידעו שקיימות בהם קודם לכן. כמו כן, משחקים לימי הולדת המיוצרים על ידי דיסקידס הינם משחקים המאפשרים יצירת קשר והגברת הדינאמיקה החברתית בין המשתתפים.
 
מגוון עצום של משחקים
 
בין המוצרים הייחודיים כמו גם מתנות יום הולדת לילדים של חברת דיסקידס ניתן למצוא פאזלים אטרקטיביים וסיפורים מעניינים, לומדות מתקדמות ושירים עדכניים – כאשר המשחקים כולם מתוכננים, מעוצבים ונבנים על ידי טובי אנשי המקצוע בתחום, האוהבים ומכירים את עולם הילדים, חיים אותו מדי יום ויוצרים אותו באמצעות מוחם הקודח. אתם מוזמנים להעניק לילדיכם חוויה מרגשת ותוכן בעל משמעות אשר יהפוך כל מסיבת יום הולדת לבלתי נשכחת – הן בעיני הילדים והן בעיני הוריהם.
 
כיום ניתן למצוא בכל מסיבת יום הולדת את השירים והפאזלים, הסיפורים והדיסקים ועוד מתנות יום הולדת לילדים של דיסקידס כאשר כל מתנה הינה בעלת הקדשה אישית לכל אחד מהילדים או לילד יום ההולדת. ניתן למצוא את המוצרים של דיסקידס בכל חנות, ולא בכדי.
 

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט