ילדים קטנים אוהבים מתנות יותר מכל. הם מתרגשים מאוד לקראת קבלת המתנות ונהנים אף יותר כאשר המתנה ארוזה בנייר צבעוני. לקראת ימי הולדת, חגים ושאר אירועים מיוחדים בגן הילדים, נהוג להגיש לילדים מתנות אישיות או קבוצתיות. כאשר המתנות מחולקות לכל ילדי הגן בו זמנית או באופן לאישי הילדים אשר חוגגים יום הולדת. בכדי להשיג את המטרה והעניק לילד מתנה נהדרת, אספנו בעבורכם טיפים שימושיים לאיתור מתנות מומלצות לילדים.
 
כלי מיטה עם תמונת הילד
הדפסת תמונות על גבי כרית, שמיכה, ציפית או ציפייה, תהיה מתנה נהדרת בעבור ילדים בכל גיל. ההורים והילדים יתרגשו לקבל מתנה כה מיוחדת ומקסימה. הדפסת תמונה הילד על גבי כרית נוי תוכל להעניק לכל ילד מתנה אישית. התמונה מוסיפה גם למתנות אחידות פאן אישי. אם אתם מחפשים מתנות מומלצות לילדים, דעו כי כלי מיטה עם תמונות מתקבלים תמיד בברכה. בכל חדר ילדים יתקבלו כרית או שמיכה עם תמונת הילד בשמחה.
 
תיק ספרייה עם תמונה
מתנות לילדים בגן כדאי לשלב עם מנהגי הגן. כך למשל, יוכל צוות הגן להכין בעבור כל הילדים תיק ספרייה עם תמונה אישית מודפסת. את התמונות אפשר יהיה לצלם במהלך השהות בגן או לבקש את ההורים להביא עמם. כיום, נושא כל הורה תמונות ילדים מקסימות בטלפון הסלולרי. ההורים ישמחו לשתף פעולה ולהעביר אליכם תמונות מתאימות.
 
משחקי חברה או ספרים עם ערך חינוכי
בחירת מתנות לילדים בגן כדאי לשלב עם שיקולים של חינוך, התפתחות והעשרה. מתנות מומלצות לילדים הן בראש ובראשונה מתנות בעלות ערך מוסף. מתנות לילדים סוף שנה אפשר ואף כדאי יהיה להרכיב ממשחקים או ספרים אשר יעניקו להם תעסוקה במהלך החופשה. ההורים ישמחו לקבל מתנות שימושיות ותעסוקה לילדים.
 
צוות החינוך בגן יוכל להשתמש בהכשרתו המקצועית בכדי לבחור משחקים מתאימים לדרגת ההתפתחות של הילד. הם מכירים טוב מכולם את תחומי העניין של הילדים. מתנה זהה לכל ילדי הגן תהיה פתרון נהדר. כאשר המתנה זהה החלוקה פשוטה ואין כל חשש מפני קנאה או מריבות ילדים. 

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט