חברת דיסקידס מתמחה בפיתוח יצירתי של מתנות לילדים, מתנות סוף שנה לגן, מתנות יום הולדת לילדים ועוד מגוון מוצרים מיוחדים עבור קהל הילדים המגיעים עם הקדשה אישית ופנייה מיוחדת לילד על ידי שילוב שמו הפרטי על גבי המתנה. מוצרים אלו נועדו לפתח את רמת הסקרנות וכושר ההבעה העצמי בקרב כל ילד, לעודד חשיבה יצירתיות וכושר דמיון ולבסוף לתרום להתפתחותם של כמה מיומנויות וכישורים בכל מיני תחומים מגוונים. על ידי משחקים, סיפורים, שירים, פאזלים ולומדות נכשיר את הילד מתוך מתן ערך לימודי.
 
מוצרים בעל ערך מוסף
 
חיזוק הקשר בין הילדים לבין מתנות לילדים סוף שנה, נעשה דרך ההקדשה האישית שמופיעה על גבי המתנה והפנייה לשמו הפרטי של הילד אשר יוצרת חיבור נהדר בינו לבין עולם התוכן המוצע לו, ומעצימה משמעותית את השמחה וההתרגשות מהחוויה. מוצרי החברה נעשו דרך מחשבה מרובה ושקידה על פיתוח מוצרים לגיל הרך, בצורה שתוכל להתאים למגוון אירועים שמאפיינים את חיי הילדים מחד ועבור אנשי החינוך בעצמם שעובדים עם קהל ילדים בגיל הרך.
 
היכן מוצגים מוצרי החברה?
 
חברת דיסקידס פעילה החל משנת 2004, וכיום ניתן להבחין שמרבית הבתים בישראל מחזיקים ברשותם את דיסק שירי הילדים הראשון אשר יצרה החברה. מוצרי החברה כוללים מגוון מתנות לילדים סוף שנה, משחקי מחשב ולומדות, מתנות סוף שנה לגן, שירים וספרים, פאזלים ועוד משחקים שעל גבי כולם מופיעה פנייה או הקדשה אישית עם שמו הפרטי של הילד כאמור. כיום החברה מספקת את מוצריה לקניונים רבים ברחבי הארץ כולה, וחלק ממוצרי החברה מוצעים בעמדות מכירה, בשדרות הקניון או בבעלות זכיינים.
 
פיתוח מוצרים חדשים מטעם חברת דיסקידס
 
בימים אלו ממש, חברת דיסקידס פועלת למען פיתוח של מתנות לגנים לילדים, ועוד מבחר עשיר של מוצרים חדשניים שנועדו להשלים את מוצרי המותג של החברה. כל אלו מיוצרים עם הקדשה אישית ומעניקים מענה לצרכים חינוכיים ולימודיים דרך משחקים או מתנות לילדים סוף שנה בעלי נושאים מעשירים המיועדים בחלקם לתינוקות בגיל הרך בנוסף.
 

 

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט