איך לבחור מתנות יום הולדת לילדים

כמובן שיש הבדל אם מדובר בבחירת מתנות לימי הולדת לילדים שלכם, כל ילד גילו והעדפות המשחק שלו, או כשמדובר בבחירת מתנות לימי הולדת עבור כלל ילדי הגן או כפרסים בחגיגת יום הולדת ביתית. כל אפשרות שהוזכרה היא שונה לחלוטין ומצריכה הערכות אחרת, תקציב שונה ובחינה שונה בתכלית. נתייחס קצת לכל אפשרות.

 

בחירת מתנות לימי הולדת לילדים שלכם

זה יותר פשוט אך עדיין יש מספר משתנים שכדאי להחליט לגביהן מראש בין ההורים. תקציב, האם מתנה יום הולדת היא כמו שיק פתוח, מה שהילד רוצה או שאולי אתם מגדירים תקציב ברור וקבוע מראש. אני אישית ממליצה על תקציב קבוע במיוחד אם יש לכם יותר מילד אחד. במסגרת התקציב שהגדרתם אתם יכולים להחליט האם להפתיע את הילד עם מתנה שאתם חושבים שתשמח אותו או לאפשר לו לבוא לחנות ולבחור. זה עניין של החלטה משפחתית. אני באופן אישי הגדרתי ביחד עם בן זוגי תקציב למתנת יום הולדת וסמוך לאירוע אנחנו הולכים עם הילד והוא בוחר לעצמו את המתנה שנראית לו. כך הוא בטוח לא מתאכזב מצד אחד ומצד שני מתחיל לקבל את השיעורים הראשונים בהגדרת תקציב ובמחירים. הוא יכול לבחור משהו ואני אגיד לו שזה יקר מדי והוא יחפש משהו אחר.

בחירת מתנות לימי הולדת לילדי הגן

הועד בתחילת כל שנה אוסף כסף מההורים, חלק מהמטרות של הכסף הוא קניית מתנת יום הולדת לכל ילד שחוגג בגן. בדרך כלל מדובר על מתנה סמלית ועל מתנה זהה לכל הילדים. פה הבחירה צריכה להיעשות בהתייעצות עם הגננות ובדומה למתנות סוף שנה. אני יכולה להציע אפשרות שמקיימים בגן של הבת שלי שבמקום לקנות מתנה גדולה לילד, הילד מביא מתנה (שנקנתה מראש על ידי הועד) לגן, משחק או ספר שמעשיר את מגוון האפשרויות שעומדות בפני ילדי הגן. זה יכול להיות פתרון נחמד.

בחירת פרסים לסיום חגיגות ימי הולדת בבית

זה כבר ממש משהו סמלי. ברוב חנויות הצעצועים יש אפשרות לרכוש מתנות בסכומים של שלושה עד חמישה שקלים לפריט, כפול 30 ילדים ואנחנו באיזור מאה, מאה וחמישים שקלים. לא נורא והילדים תמיד שמחים ממשהו קטן כשהם יוצאים מהיום הולדת. במיוחד אחרי שהשאירו מתנה גדולה לילד שחוגג.

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט