מגוון מתנות ערכיות ומהנות
 
סוף שנה מגיע, ההורים מתחילים לחפש אחר מתנה לגננת ואילו מהצד השני הגננת מתחילה לחפש אחר מתנה משמעותית עבור ילדיה האהובים שהופ גדלו וסיימו עוד שנה. גננות יודעות שמתנה אינה יכולה להיות כל דבר, אל עדיף שהיא תהיה איכותית, ערכית, מעלת חיוך וכזו שמורגש שהיא נובעת מהלב. על כן טוב לדעת שיש כתובת אחת שתמיד מציעה מגוון איכותי ושעונה על כל הדרישות- מדובר על המתנות שמציעה חברת "דיסקידס"- החברה המובילה בתחום המתנות לילדים.
 
רק לבחור
 
חברת "דיסקידס" יודעת להציע לילדי הגן מתנות איכותיות והכי חשוב אישיות ומעלות חיוך. המבחר הנו גדול וכל אחד ואחת יכולים למצוא את המתנה הנכונה עבורה. יש מתנות לגני ילדים שמפעילות את הדמיון הכה טהור ומסקרן של הילדים, יש כאלו שמפתחים את תחום החשיבה, יש כאלו שפשוט נעימים ומעלים חיוך, ויש כאלו שמרקידים את הגוף ואף משמחים עד מאוד כיוון ששם הילד מוזכר בשלל השירים השונים. כך שעבור הגננת מדובר במקום איכותי, כיוון שכל שנה היא יכולה לגוון וכל שנה למצוא את המתנה הנכונה עבור ילדיה האהובים.
 
כמה חשוב כמה פשוט
 
אן ראיתם פעם ילד שמקבל מתנה אשר נושאת את שמו, ודאי שתבינו על מה מדובר. כאשר זה קורה, כאשר ילד קורא בברכה את שמו או שומע אותו בשיר, הוא מרגיש מלך העולם, מרגיש מיוחד וחשוב. כיוון שילדות מהווה זמן בו עולם הדמיון והביטחון מתפתחים, חשוב לתת את הדחיפה הנכונה ואת היחס הנכון שיובילו את הזאטוטים האהובים שלנו לעבר הפסגה האישית שלהם. כאשר ניתן לעשות כל זאת ע"י הענקת מתנה, הרי שניתן בקלות לסמן וי על הכול.
 
המקום שלכם
 
אז אם השנה כבר רגל אחת בחוץ ויש צורך למצוא מתנות לגני ילדים איכותיות, דעו שהגעתם למקום הנכון, דעו שהגעתם למקום בו יש שפע של אופציות משמחות ואף מלמדות. אלפי ילדים לא טועים, ועל כן שכבר מוצאים בעולם השפע של ימינו מתנות שהן גן איכותיות וגם ערכיות, מוטב לדבוק בכך. לסיכום שתהיה לכולנו שנת לימודים שמחה ומהנה, ואתם מוזמנים לפנות עוד היום לחברת "דיסקידס" ולהתרשם בעצמכם מההיצע.
 
קצת אחרת - מתנות לילדים
 
יש דבר אחד שבטוח ילדים אוהבים וזה מתנות. עם זאת יש מתנות שאוהבים יותר ויש מתנות שאוהבים פחות, ועל כן כאשר עומדים לקנות לילד מתנה יש לחשוב מה יסב לו אושר ויעלה חיוך על פניו. חברת "דיסקידס" בקיאה בכך ולאור ניסיונה הרב עם עולם מתנות לילדים סוף שנה, היא יודעת כיום להציע למגוון לקוחותיה בדיוק מתנות מהסוג הזה, מתנות איכותיות ואישיות הנובעות מתוך עולם התוכן והעניין של ילדים קטנים, וזהו דבר שאין לו מחיר, אך עם זאת כיף לגלות שהמחיר של המתנות השונות שווה לכל כיס.
 
התלבטות נעימה
 
חברת "דיסקידס", מציעה מבחר מתנות מוקפדות, צבעוניות ושמחות עבור ילדים. החברה מציגה שלושה קטגוריות נפרדות. פעם אחת היא מציגה דיסק עם שירים אישיים, פעם שנייה מגוון משחקי מחשב מהנים ומפתחים, ופעם שלישית משחקי יצירה או למידה המערבים את הדמיון ואת חוש היצירתיות. כך שכל קטגוריה עומדת בפני עצמה ולכל קטגוריה יש את היתרונות שלה, כאשר לכן, צוות הגננות נותר רק להתלבט מעט ולבחור את המתנה המתאימה ביותר עובר הילדים שלכם.
 
המתנה הנכונה
 
כולם יודעים שסוף שנה מהווה מאורע מרגש ומשמח. מאורע שמציין סיום של תקופה ומבטיח התחלה של תקופה חדשה. על מנת לסיים תקופה זו כפי שצריך יש צורך לומר שלום באופן איכותי ונעים. כיוון שהענקת מתנות היא דרך נוספת לומר תודה ולהתראות, חברת "דיסקידס" מציעה מגוון מתנות סוף שנה לגן. המתנות מותאמות באופן ישיר לקבוצת ילדי הגן, לאחר שנעשתה בחינה מדוקדקת של עולם התוכן של ילדים בגילאים אלו, ולאחר שהתקבלו פידבקים חיובים ומחזקים.
 
מקום אחד מגוון מתנות
 
לא מעט ילדים מכל רחבי הארץ כבר קיבלו מתנות לילדים סוף שנה מבית דיסקידס, ומכאן שלא מעט ילדים יצאו נרגשים ומרוצים. כשהילד מחייך זה שווה את הכול, ועל  כן טוב לדעת שאצל חברת דיסקידס" ניתן למצוא את הנוסחה המושלמת עבור מתנה ערכית, יצירתית וכמובן שגם אישית. אז אם סוף השנה מתקרב, או סתם אתם מחפשים אחר מתנה מושקעת ונכונה לילדים שלכם- דעו שיש מקום אחד עם מגוון פתרונות.
 

 

ברכה שהיא גם מתנה

 

יום הולדת הנו יום קסום ומיוחד, יום שמופיע פעם בשנה וסובב רק סביבנו. על כן אין כיף יותר גדול מלקבל ביום זה תשומת לב, אהבה ואם אפשר גם מתנה מהנה. רבים מאתנו בעולם המבוגרים אומרים שהברכה חשובה לא פחות מהמתנה עצמה, ועל כן חשוב לחנך את הילדים לכך עוד מגיל קטן. על כן אין כמו ברכה מזמרת ליום הולדת אשר משלבת בין ערכים לבין מתנה. על מה מדובר? ובכן חברת "דיסקידס" גאה להציג מתנה שהיא ברכה, או פשוט ברכה שהיא גם מתנה. מדובר על ברכה שמשלבת באופן אישי את שם הילד, כאשר יש מגוון דגמים בניהם ניתן לבחור.

 
גם וגם
 
ברכה מזמרת ליום הולדת ישר מעלה חיוך, כיוון שקודם כל היא צבעונית ועליזה, שנית כל היא אישית ומציינת את שם הילד, ושלישית היא שרה ובכך כבר ניתן להבין שמדובר בחגיגה של ממש. כמו כן הכול ביחד מוצע במחיר שווה לכל כיס, כך שבהוצאה נמוכה ניתן להעניק הרבה לילד יום ההולדת, ואף להימנע מלחשוב על מתנה, כיוון שמתנה זו כבר מהווה גם וגם, והכי חשוב שהיא גורפת גם חיבוק וגם חיוך וצחוק גדול.
 
רלוונטיות ומבחן הזמן
 
העיקר הכוונה, העיקר הברכה. מתנות רבות עשויות עם השנים להתפרק, להיקרע, להישבר או פשוט סתם להיעלם. לעומת זאת אם תסתכלו אצלכם בקופסת המזכרות, תמצאו כרטיסי ברכה שפשוט היה קשה לזרוק. כך שגם אם מתנות נעלמות ולא מצליחות ללוות אותנו עד גיל בגרות, הרי שמתנות אישיות הכוללות מילים כן ילוו אותנו הלאה, ובכך יזכירו ויעלו בפנינו זיכרונות נעימים מימי הילדות, וכאן הגדולה של ברכה מזמרת ליום הולדת. כלומר היא גם בחירה נבונה לתקופת הילדות, וכל היופי שגם בעוד כמה שנים היא תלווה אותנו.
 
לכן אחד ואחד
 
כל ילד יודע שיש מספר דברים שקשורים לימי הולדת. אחד מהם הוא מתנה, השני הוא עוגה ואילו השלישי הוא שיר יום הולדת. על כן כאשר מחפשים אחר מתנה מקורית, אישית ורלוונטית לאירוע, אין כמו מתנה שכזו.
 
לפרטים נוספים היכנסו עכשיו לעמוד המוצר : ברכה מזמרת ליום הולדת
 
 אין ספק, שרכישת מתנה אישית לילד יכולה לקנות את עולמו ולגרום לו לחייך מאוזן לאוזן. השאלה הנשאלת היא, איזו מתנה מומלץ לקנות לילד?
 
ההצעות שלנו
 
באפשרותנו להציע לכם מגוון אפשרויות לרכישת מתנות מומלצות לילדים. אפשרויות אלו מתחלקות לשלוש קטגוריות:
  • שירי ילדים – תקליטורים עם שירים בהקדשה אישית
  • יצירה ולמידה – פאזלים, ספרים ועוד והכל עם ציון שם הילד
  • משחקי מחשב – משחקים מותאמי גיל עם פנייה אישית לילד
בכל אחת מהקטגוריות הללו תוכלו למצוא מספר הצעות למתנות בנימה אישית, כאשר בכל אחד מהמוצרים יופיע שמו הפרטי של הילד בצורה כזו או אחרת.
 
בחירה נכונה
 
העובדה ששם הילד מופיע במתנה עצמה יכולה מאוד לשמח ולרגש את הילד, אך במידה ויש אפשרות להתאים את המתנה לתחביביו של הילד, המתנה תשמש אותו אפילו יותר.לפני רכישת מתנה לילד, בכל גיל שהוא, חשוב להכיר אותו ולהבין מה הוא אוהב לעשות בשעות הפנאי ועם מה ההורים ישתפו פעולה.
ילדים רבים, בעיקר הגדולים יותר שבהם, אוהבים מאוד לשחק במחשב. משחקי מחשב מכילים לעתים קרובות מסרים שאינם חינוכיים ובמקרה כזה, מומלץ מאוד לרכוש כמתנה משחק מחשב עם שם הילד, אשר תכניו נבחנו ואושרו על ידי אנשי מקצוע וכך גם ההורים מאוד ישמחו לקבל את המתנה ויאפשר לילד להשתמש בה.
 
ילדים שאוהבים לשמוע סיפור לפני השינה, או כאלו שלומדים לקרוא, ישמחו מאוד לקבל ספר עם הקדשה אישית ולסיים את היום עם חיוך.
ילדים שאוהבים להאזין למוסיקה, ישמחו לקבל תקליטור עם שירים אהובים בשילוב שמם. ילדים אשר נוהגים להאזין למוסיקה לפני השינה, ילכו לישון בהרגשה בהרגשה מפנקת. מתנה ספציפית זו, מומלצת גם לתינוקות. ככל שהילדים צעירים יותר, מוחם מתפתח בקצב מהיר יותר וידוע, שתינוקות מגיבים למוסיקה עוד מתקופת היותם עוברים ברחם אמם. תינוקות, אשר ישמעו רצועת שירים קבועה, ירגעו בקלות רבה יותר כשהיא מושמעת ברקע.
כאמור, בתוך כל אחת מהקטגוריות ישנן אפשרויות נוספות. כדי לבחור מתנות מומלצות לילדים באופן אישי, ניתן להעזר גם בטווח הגילאים של מקבלי המתנות וכן בהעדפות של ההורים. 

 

 גננות יקרות, בכל שנה אתן חוגגות לילדי הגן ימי הולדת. בכל שנה אתן משקיעות מחשבה רבה ברכישת מתנות לימי הולדת לגני ילדים. הילדים מאוד נהנים לקבל את המתנות, אבל לא באמת מבינים את ההשקעה שמאחורי המתנה. יתכן שזה קשור לעובדה שהם שמים לב לכך, שכל ילדי הגן מקבלים את אותה המתנה כמותם.
 
שמים לזה סוף
 
אחד הדברים החשובים ביותר לאנשי חינוך ברכישת מתנות לילדים הוא, לתת מתנות בעלות ערך מוסף. חשוב גם שלא יהיו תכנים לא מותאמים לגיל כגון תכנים אלימים וכדומה. עם המתנות שאנו מציעים, את יכולה להיות רגועה – הם נבדקו על ידי אנשי מקצוע ואושרו כמוצרים חיוביים לילדים.
אם ניקח לדוגמה פאזלים, הרי ידוע שהם מאוד חיוביים להתפתחות המוטורית והקוגניטיבית של הילדים. אז אם את נוהגת לקנות לילדים פאזלים, למה שלא תקני להם פאזל עם הקדשה אישית? כך הילד ירגיש, שהמתנה מכוונת אליו והוא יחיד ומיוחד בגן, גם אם בגן יש כשלושים ילדים. כך תוכלי לתת לילד תחושה טובה ומתנה ערכית בו זמנית.
 
הילדות היא הפתח אל הבגרות
 
כאשת חינוך את ודאי יודעת, שילדותו של האדם משפיעה עליו להמשך חייו ולכן מאוד חשוב להקנות לילדים תחושת ערך וביטחון עצמי. סביר להניח, שאת משתדלת להקנות לילדי הגן תחושות אלו בכל יום כשאת בגן. יחד עם זאת, כאשר יש לילד יום הולדת, זהו לא סתם עוד יום, אלא יום מיוחד שייזכר לפחות למשך שארית השנה אם לא יותר מכך. כאשר אנו נותנים לילדים להבין, שהם מיוחדים וחשובים, תחושות אלו מתגברות. בעיקר כשמדובר ביום בו הם אמורים להיות מלך או מלכה ליום אחד.
 
דבר חשוב נוסף בבחירת מתנות לימי הולדת לגני ילדים הוא יצירת גירויים ואתגרים אצל הילדים ולכן מומלץ לאפשר להם להשתמש במוצרים, אשר מאפשרים את אותם גירויים ואתגרים ואשר גם ההורים יעודדו את ילדיהם להשתמש בהם. פאזלים, ספרים ומשחקי מחשב מותאמי גיל הם רק חלק ממגוון המוצרים שאנו מציעים, אשר יענו על צרכים אלו.

מאמרים נוספים...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 5 הבא > סיום >>

 

 

 


בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים בגוגל על ידי רייכמן פתרונות אינטרנט